E-mail: [email protected] | Add: tips, tricks and guides  

TOK FM Mini Forum, Answers, Tips, Tricks and Glitches

Ask a Question or Help other Players by Answering the Questions on the List Below:
TOK FM icon

Rate this app:More details

For Android: Varies with device Guide: TOK FM cheats tutorial
When updated: 2019-09-23 Star Rating: 2.8847926
Name: TOK FM hack for android Extension: Apk
Author: AGORA SA File Name: fm.tokfm.android
Current Version: Varies with device User Rating: Teen
Downloads: 100000- Version: mod, apk, unlock
System: Android Type: Education

 


Share TOK FM Cheats Guides Hints And Tutorials - Best Tactics from Users below.

TOK FM Tricks and Codes:

Please wait 10 secondsTOK FM Hack Cheats Codes Tips Tricks Advices for New Users and Q&A!

Add your questions or answers

Q: How to get the best score?


Q: What is your favourite trick in this game/app?


Q: What is your strategy?Watch TOK FM videoreviews, gameplays, videoinstructions, tutorials, guides, tips and tricks recorded by users, pro players and testers.

TOK FM Gameplay, Trailers and Related Videos

Watch Radio TOK FM video.

TOK FM related image

Watch Słuchaj TOK FM #kimkolwiekjesteś - spot promocyjny Radia TOK FM video.

TOK FM related image

Watch Ostra krytyka Tomasza Lisa i wtem publicysta dzwoni do radia... video.

TOK FM related image

Watch Poseł PiS lubi słuchać TOK FM, ale krótko video.

TOK FM related image

Watch Dorosłe dzieci - podcast Hanny Zielińskiej w TOK FM video.

TOK FM related image

Watch Popołudnie Radia TOK FM video.

TOK FM related image

Watch Jak powstawał spot promocyjny TOK FM #kimkolwiekjesteś - Making of video.

TOK FM related image

Watch Poranek Radia TOK FM video.

TOK FM related image

Watch Janusz Palikot w Poranku Radia TOK FM video.

TOK FM related image

Watch Poranek TOK FM: Kampania strachu PiS video.

TOK FM related image

 

About the application:

Listen to Radio TOK FM - live or chosen tools and episodes where you wish! Mark your favorite tools and episodes, listen to them online or download them to your smartphone . TOK FM Apk will automatically inform you about fresh episodes of your favorite shows, so you won't miss a panel of experts - unique guests of Radio TOK FM broadcasts. FEATURES: * Listen to Radio TOK FM on line. * Listen to your favorite shows online or off line - after downloading them to your smartphone. * Backup interesting tools and episodes. * Receive the info of the programming schedule. * Send details about your favorite tools and episodes to your mates. Thank you in advance for any advices, we will adapt TOK FM apk continuously. Please, send your recommendations directly to: [email protected] Radio TOK FM - "The first news talk radio station" is a station in "news and talk format", quality "spoken" radio - talking constitutes about 90% of the radio content. It is accessible in 17 Polish cities - Elblag, Gdansk, Gdynia, Gorzow Wielkopolski, Katowice, Kielce, Krakow, Lodz, Lublin, Opole, Poznan, Plock, Radom, Szczecin, Torun, Warsaw and Wroclaw. Every 20 mins radio offers news tool and commentaries and tools dedicated to chosen subjects hosting dozens of well-known and respected Polish journalists and shop professionals on economics, politics, culture or social science; inter alia: Janina Paradowska, Jacek Zakowski, Joanna Solska, Daniel Passent, Tadeusz Mosz, Dominika Wielowieyska, Tomasz Sekielski, Wiktor Osiatynski, Anda Rottenberg, Jan Wrobel, Tomasz Raczek. The radio station raises a lot of interesting and controversial topics and its informative hero is stressed by its positioning motto - "Listen to TOK FM, to understand".

TOK FM Hack - Gallery:

TOK FM screenshot TOK FM screenshot TOK FM screenshot
TOK FM hack free android guides videoreviews photos and help from pro players.
Changes in TOK FM:
Aktualizacja zawiera poprawki wykrytych błędów, m.in. w zakresie zmiany kolejności odtwarzanych podcastów i samoczynnego przełączania podcastów. W razie uwag prosimy o kontakt na maila [email protected] Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!
Download apk from Google Play

Reviews and Recent Comments:

 • Fernando Iroshini: t oc f m
  User rated this game 5/5 on 2014-07-19


 • Piotr Mederak: Nareszcie! Czekałem na tą aktualizację że trzy lata! W końcu da się używać tej aplikacji bez narzekania na nią!
  User rated this game 5/5 on 2018-12-17


 • Kamil Arendt: Nowa wersja aplikacji to duży krok naprzód. Świetne radio ma teraz niezłą aplikację do podcastów. Jest wreszcie sterowanie z słuchawek.
  User rated this game 5/5 on 2018-12-14


 • Bart S: Nareszcie nowa wersja. Jest dobrze, działa bez zrzutów. Szkoda,że tyle lat trzeba było czekać, ale lepiej późno, niż wcale ;)
  User rated this game 5/5 on 2018-12-12


 • Mg L: Jest w porzadku
  User rated this game 5/5 on 2016-08-03


 • Przemysław Niekrasz: ha! skasowała mi się recenzja za karę tych 3 gwiazdek :D czekam na google cast i daje 4 na zachętę ;) ps. mając abonament tylko na smartfony odkaldajac go trace możliwość słuchania....bt to przeszłość w takim słuchaniu. poza tym trochę poprawek intrfacu by nie zaszkodziło.... choć nic nie dogoni Spotify w tym zakresie ;)
  User rated this game 4/5 on 2019-03-13


 • Loo Krupa: Polecam bardzo radio od strony merytoryczno programowej, natomiast co do samej aplikacji, to pewne niedociagniecia są.. Słaby interfejs do wyszukiwania po slowach kluczowych. Brak automatycznego pingowania po chwilowej utracie polaczenia inrernetowego. Czeste błędy w wyswietlaniu tresci graficznych względem nadawanej audycji / podcastu. Dzisiaj np. przez pół dnia podcasty w ogóle nie działały! Jak na tak duży koncern medialny oraz fakt, że bierze się za to kasę, aplikacja dopracowana bardzo przecietnie!
  User rated this game 4/5 on 2015-06-02


 • paweł kamiński: aplikacja jest koncepcyjnie bardzo fajna - ALE 1) sortowanie zapusanych/oznaczobych audycji moglo by byc zgodne z czasem emusji na antenie. teraz jest odwrotne. 2) na redmi s3 prime aplikacja sie wiesza lub zawiesza caly telefon tak ze trzeba zresetować cały telefon. zazwyczaj wejście w ramówkę blokuje aplikację, a aplikacja nie pozwala na podłączenie się na inną czy zabicie jej. wygląda jakby strona ramówki nie radziła sobie z dociśnięciem danych i wypada w jakąś nieskończona pętlę!!
  User rated this game 3/5 on 2019-01-21


 • Kamil Kraszewski: Audycje - świetne. Interfejs użytkownika - tragiczny.
  User rated this game 3/5 on 2016-09-30


 • Tomasz Kawalerczyk: Aplikacja działa fine, ale audycje/podcasty dostępne w aplikacji są poucinane! W prawie każdej brakuje końcówki - czasem kilkanaście sekund, czasem więcej.
  User rated this game 3/5 on 2015-12-28


 • dr. koks: gra gra i nagle nie gra, nie wiadomo czemu.
  User rated this game 3/5 on 2017-04-31


 • Leon Rozanov: Mam subskrypcję, dlaczego nie mogę słuchać wszystkich audycji??
  User rated this game 2/5 on 2018-09-11


 • Piotr Wajner: dwie gwiazdki bo brakuje obslugi chromecast
  User rated this game 2/5 on 2016-09-18


 • Grzegorz Kaniewski: Obecna wersja to krok w tył. Lista podcastów wczytuje sie kilkadziesiąt sekund do kilku minut. Podcasty też długo się odpalają. Interfejs jest nieczytetlny. Poprzednia wersja była lepsza. Czy czas rezygnować z subskrupcji? Po co mi apka na którą czekam minutami lub nie działa?!
  User rated this game 2/5 on 2019-02-21


 • Wojtek Jackiewicz: Mozliwosc sluchania audycji kiedy sie chce jest bardzo, atrakcyjna. Jednakze brakuje opcji odtwarzania audycji od momentu gdzie zapuazowalismy po zamknieciu aplikacji. Niewygodne dzialanie przyciskow do przewijania i troche zbyt toporny interfejs. Mam nadzieje, ze wydawca nie spocznie na laurach i czesc przychodow z abonamentu przeznaczy na udoskonalanie tej aplikacji.
  User rated this game 2/5 on 2014-04-02


 • Jacek K: Pomimo, ze sie zawiesza i psoci, nie zapominajmy jak wspanialy swiat oferuje ta aplikacja. Daje 5, a Wy pracujcie prosze dalej nad aplikacja.
  User rated this game 5/5 on 2015-11-27


 • Izabela Zawisza: apka nie działa
  User rated this game 4/5 on 2016-09-11


 • Robert Ksiazek: Nie wylacza sie jak do kogos dzwonisz. Caly czas slychac radio w tle rozmowy.... Galaxy S4
  User rated this game 4/5 on 2014-02-05


 • Marek Krysiuk: Aplikacja coraz lepsza, i od dłuższego czasu nie mam poniższych problemów. Natomiast brakuje czegoś co ma każdy najprostszy Media User - kontroli odtwarzania przez Bluetooth. -- Radio bardzo dobre, interfejs przejrzysty, ale ilość niedoróbek jest frustrująca. Nie padmieta gdzie zakończone zostało słuchanie odcinka, tragicznie działa ze słuchawkami Bluetooth, przy otwieraniu listy ściągniętych odcinków próbuje łączyć się z serwerem etc. Ostatnio przy probie odtworzenia odcinka ściągniętego, prosił o połączenie z internetem, a po połączeniu się i ponownej probie wracał do ekranu Mój Tok. Agora powinna stworzyć Hashtag #bugoftheday
  User rated this game 3/5 on 2017-12-28


 • ambecki: Kreci sie kółko i nic... wczesniej dzialalo bez zarzutu. Android device 5.01
  User rated this game 3/5 on 2016-09-11


 • Michal Szczupaczynski: Super radio, ale aplikacja slaba. Niestabilna, czesto sie zawiesza, albo sciaga niekompletne audycje.
  User rated this game 3/5 on 2018-03-21


 • marcin makowski: Dobrze byłoby umożliwić opcję wyboru jakości audycji. To w przypadku słuchania "live"
  User rated this game 5/5 on 2015-02-14


 • Janusz Regulski: Nareszcie! Czekałem na te nowe funkcję. Dzięki za prezent. Pozdrawiam zespół radia Tok FM.
  User rated this game 5/5 on 2018-12-19


 • John Smith: Użyteczna i wygodna aplikacja, jedno mnie tylko zastanawia. Dlaczego mam osobną listę ulubionych podcastów w aplikacji na smartfonie, i drugą osobną na tokfm.pl w przeglądarce? Wszak i tu, i tu jestem zalogowany na jednym koncie. Czy nie lepiej byłoby obie playlisty połączyć w jedną, tak żeby użytkownik miał łatwy dostęp z telefonu do podcastów "polajkowanych" na komputerze i vice versa? Pozdrawiam. PS. Nie jestem Johnem Smithem z komentarza poniżej... Zabawny zbieg okoliczności.
  User rated this game 5/5 on 2019-05-27


 • Jakub Wojtkowiak: Kiedy chce odtworzyc sciagniety odcinek musze nacisnac przycisk play jakies 30 razy zanim zacznie odtwarzac, no czy nie mozna cos z tym zrobic prosze?
  User rated this game 4/5 on 2016-09-20


 • Marcin Bachanek: Dobra zawartosc, aplikacja dziala,poki co jest git (narazie korzystam tylko z czternastodniowego okresu probnego). Rozumiem I popieram model subskrypcji, pomysle nad tym przez te dwa tygodnie, zaznajomie sie z tresciami. Brakuje mi wyszukiwarki (chcialbym znalezc gosci szukajac po nazwisku, wiem ze brali udzial w roznych audycjach).
  User rated this game 4/5 on 2014-10-08


 • Marcin Szewczyk: Poprawiono największe błędy i aplikacji można wreszcie używać. Brakuje dodawania pojedynczych odcinków do listy odtwarzania i aplikacja dalej ma problemy z pracą w tle ale jest lepiej. Do funkcjonalności BeyondPod której używałem wcześniej trochę jeszcze brakuje.
  User rated this game 3/5 on 2014-05-13


 • Maciej Donajski: Aplikacja jest w porządku, nawigacja w miarę klarowna. Usluga jest tania i dostarcza dobry content bez reklam. Moim zdaniem jest jeden bardzo duży trouble - podcasty często przerywają się błędem połączenia. Nie można ich później wznowić naciskając play. Muszę próbować różnych sztuczek np. odpalić inny podcast i wrócić do poprzedniego (wtedy tracę stan w którym skończyłem poprzednio odtwarzać) lub restartować aplikacje w ogóle. Najgorsze jest to że czasami nic nie działa, czego bym nie próbował to podcast nie chce wystartować bez (połączenie z internetem jest fine). Błagam naprawcie to i daję 5 gwiazdek.
  User rated this game 3/5 on 2018-10-11


 • Piotr Balwierz: Poprawiono stare błędy. Zrobiono nowe. Teraz zamiast losowych ,,nieoczekiwanych błędów w pobieraniu odcinka'' po prostu aktualna audycja jest przerywana i tool przeskakuje do odtwarzania kolejnej. Audycje na liście zajmują teraz 2.5 raza więcej miejsca w pionie. Chyba po to aby trzeba się było więcej nascrollować. Nadal nie ma możliwości oceniania audycji. I nie, Agoro, proszę nie sugerować mi odpowiedzi na maila. Piszę tutaj, tak jak dla wszystkich innych aplikacji.
  User rated this game 3/5 on 2019-03-02


 • Emilia T: Ponad dwa lata już płacę za dostęp mój i mamy więc mam prawo chyba czuć się sfrustrowana, że apk nie działa tak,jak trzeba. Ja nie proszę o żadne zaawansowane rzeczy, ale na Boga, nie może być tak,że non stop mam problemy. Przed aktualizacją były inne, a teraz są inne. Co i raz mi się zawieszają ściągnięte podcasty i muszę resetować apk. W ogóle nie chcą mi sie odtwarzać dopóki nie zrobię "force stop". Czy tak trudno zrobić prosto działająca apk bez błędów? Używam np ivoox,która jest dużo bardziej skomplikowana i działa bez zarzutów. W nowej wersji nie podoba mi się też, że na stronie startowej nie ma ostatnio dodanych podcastów jak kiedyś. Proszę poprawić w końcu ta aplikację,bo tok FM uwielbiam!
  User rated this game 3/5 on 2017-06-07


 • Tomasz Olędzki: Wybrane audycje bardzo dobre, za nie daję 5 gwiazdek. Jednak aplikacja zawiera liczne błędy techniczne (najpoważniejsze są te związane z odtwarzaniem podcastu po przerwie) a pewne elementy interfejsu są dla mnie niewygodne. Chętnie przekażę szczegóły (wiele spraw już opisałem) i podwyższę ocenę, jeśli błędy zostaną naprawione.
  User rated this game 3/5 on 2019-01-25


 • m m: Niby działa, ale szereg problemów z odtwarzaniem znacznie utrudnia korzystanie - przyciski odtwarzacza nie pojawiają się w pasku powiadomień, a odtwarzacz nie współpracuje z przyciskami słuchawek i przechodzi do ekranu startowego prawie przy każdym przełączeniu aplikacji, wymuszając ręczne przewijanie jeśli akurat byliśmy w trakcie słuchania audycji. Do tego bardzo wolne ładowanie niektórych zakładek i nieintuicyjny UI. Szkoda, bo audycji słucham z przyjemnością.
  User rated this game 2/5 on 2016-10-07


 • Maciek Kaluba: Koszmar. Tak jak napisali inni: swietne radio, denna aplikacja. Opisy audycji sa mylace (czesto brak nazwisk gosci). Niektore audycje pokazuja sie ze znacznym opoznieniem. Aplikacja potrafi sama wlaczyc jakis podcast albo odtwarzac nie ten ktory sie wskazalo. Nie ma wyszukiwania. Lista audycji zapisanych na telefonie portafi sie ladowac pare minut (a ty stoisz bezczynnie i czekasz). I tak dalej. EDIT: niestety nowa aplikacja powiela niektore bledy starej. Co sie poprawilo: audycje sa opisane, razem z nazwiskami gosci i prowadzacych. Lista zapisanych audycji pojawia sie natychmiast. Co sie nie poprawilo: przy probie odtworzenia zapisanej audycji aplikacja odtwarza... LOSOWO wybrany podcast z listy zapisanych. Nie zawsze, ale w 8 przypadkach na 10.
  User rated this game 2/5 on 2018-12-28


 • Pawel N.: Syf kiła i mogiła.Bardzo stronnicze.
  User rated this game 2/5 on 2015-05-02


 • Grzegorz Grycz: Brakuje funkcji przyspieszonego odtwarzania podcastow, podobnie jak na youtube, np. 1.5 prędkości
  User rated this game 2/5 on 2018-04-24


 • Fro Fro: Brak trybu landscape dla tabletu, brak trybu popup dla android device 6, nieczytelne menu, brak wyszukiwarki audycji, nieintuicyjne bookmarkowanie. Bardziej przeszkadza w sluchaniu niz pomaga. Sugeruje jakies badanie typu focus-group zeby poprawic ta aplikacje
  User rated this game 2/5 on 2016-08-27


 • antoni kosiba: ...ale od reklam to juz zbiera na wymioty.Nawet dzieci biorą udział ....szok
  User rated this game 2/5 on 2016-10-16


 • Wojtek El Polaco: Nowa wersja ma ogromną ilość błędów a interfejs jest mało intuicyjny. W tej chwili tool nie pozwala mi odsłuchać audycji która jest oznaczona jako już odsłuchana, nie znalazłem również możliwości oznaczenia jej jako nieodsluchanej.
  User rated this game 2/5 on 2019-01-07


 • M: Po sciagniecu paru programow i sluchaniu radia na zywo przez jakes 2 tygodnie, zauwazylem ze przekroczylem moj DATA plan o jakies 3GB.
  User rated this game 1/5 on 2014-03-22


 • Aleksander Dębski: Nie dziala, kolko się kreci i nic
  User rated this game 1/5 on 2016-09-11Tags:

TOK FM cheats online
Hack TOK FM
Cheat TOK FM
TOK FM Hack download
Each visitor is able to add own tips, cheats and hacks, tricks and solutions for any mobie app. Write questions and wait for the answer from other players. No registration required!
Describe your the best way to win the game, to get an advantage quickly and earn resources in the application as fast as possible. Help other android users to get better gameplay.
Do you like this app/game? Do not forget to write review and rate this item. Leave feedback and tell us how you rate graphics, gameplay and music. Vote for apps!
Before you device to test any game or app, simply watch some reviews/tutorials/gameplays on youtube. We deliver all related videos ready to watch.
See the gallery, app description, statistics and changelog. Find promo codes and easter eggs. Meet more players and create a team!

 

Recently Added:
Peach State FCU Mobile Banking icon Peach State FCU Mobile Banking
Lucky Tile – Tile Master Block Puzzle to Big Win icon Lucky Tile – Tile Master Block Puzzle to Big Win
Car Summer Games 2020 icon Car Summer Games 2020
Star Sports One Live Cricket icon Star Sports One Live Cricket
V Engage icon V Engage
Coffin Dance Calling - Fake Call Prank icon Coffin Dance Calling - Fake Call Prank
Moj App Short Video Sharechat Guide icon Moj App Short Video Sharechat Guide
The Henry Stickmin Collection Advice icon The Henry Stickmin Collection Advice
Strings And Piano Keyboard Pro icon Strings And Piano Keyboard Pro
Latvian - Vietnamese Dictionary (Dic1) icon Latvian - Vietnamese Dictionary (Dic1)

 

New answers:
Arsenal
Tory Comics - Free Comic WebToon
Eldorado Ruby App
HiNow - Video Chat & Earn Money
Flocabulary
Inferno Slots
Halloween Cute Frames 2018
MiniGiants.io
Mergical
Daily Raffle

 

Random Cheats:
ComIT icon ComIT Hacks
Dallas ISD icon Dallas ISD Hacks
Good&Co Teamwork: Spark collaboration in your team icon Good&Co Teamwork: Spark collaboration in your team Hacks
iNK Digital Networking icon iNK Digital Networking Hacks
United Life icon United Life Hacks
CROSS19 icon CROSS19 Hacks
MI Registry icon MI Registry Hacks
IBEW 1186 icon IBEW 1186 Hacks
Chakras Opening icon Chakras Opening Hacks
how to draw cute candy icon how to draw cute candy Hacks

 

Last Added Tricks:
MLive : Hot Live Show Cheats
Alua Messenger Cheats
Arsenal Cheats
Inferno Slots Cheats
ZEPETO Cheats
Math Cash Cheats
Yalla Ludo - Ludo&Domino Cheats
MyDates - The best way to find long lasting love Cheats
Kryss - The Battle of Words Cheats
Carving Simulator Cheats

READ GUIDES, CHEATS AND TUTORIALS

Share you own hack tricks, advices and fixes. Write review for each tested game or app. Great mobility, fast server and no viruses. Each user like you can easily improve this page and make it more friendly for other visitors. Leave small help for rest of app' users. Go ahead and simply share funny tricks, rate stuff or just describe the way to get the advantage. Thanks!


Welcome on the best website for android users. If you love mobile apps and games, this is the best place for you. Discover cheat codes, hacks, tricks and tips for applications.

The largest android library

We share only legal and safe hints and tricks. There is no surveys, no payments and no download. Forget about scam, annoying offers or lockers. All is free & clean!

No hack tools or cheat engines
hack-cheat.org | 2018 All Rights Reserved.